Apie mus

 

 

 

 

Ši svetainė skirta gyvūnams, jų mitybai bei priežiūrai. Mūsų mažųjų brolių mitybos, sveikatos ir auklėjimo klausimai – štai temos, kurias mes aptarinėsime šioje svetainėje ir forume.

Taigi, kas yra LUPOSAN? Kokia yra šio pavadinimo kilmė?

Pradėkime nuo paties pavadinimo: LUPO+SAN= LUPOSAN

LUPO (it. - vilkas) yra kompanijos „Markus-Mühle & LUPOSAN“ prekės ženklo simbolis.

Vilkas – laukinis gyvūnas, gyvenantis natūralioje gamtoje. Jau daugiau kaip 50 savo veiklos metų gamintojas „Markus-Mühle“ tyrinėja šių šunų protėvių įpročius, juk net 99,8% vilko DNR sutampa su šiuolaikinių šunų DNR.

SAN (sūnus) – tai ilgą istoriją ir tradicijas turinti šeimos įmonė. Kelios kartos dirba gamykloje, siekiant vieno tikslo – pagaminti kokybišką produktą Jūsų naminiams augintiniams.

Visa „Markus-Mühle & LUPOSAN“ produkcija gaminama atsižvelgiant į vilko racioną ir atitinka šiuolaikinius šunų maitinimo reikalavimus. Gamykla siūlo kelias rūšis sauso pašaro šunims, pagaminto iš aukščiausios rūšies sudedamųjų dalių, bei garantuoja savo produktų natūralumą.

Šunims skirtų sauso pašaro ir mineralų sudėtyje nėra: dažiklių, kvepilkių, GMO, riebalų ir kitų medžiagų, galinčių pakenkti Jūsų augintinių sveikatai.

Pašarų gamyboje naudojamas šaltojo presavimo procesas, kurio metu yra formuojamos kompaktinės granulės. Šis būdas leidžia nenaudoti aukštų temperatūrų, tad gamybos metu sudedamosios dalys nekaitinamos, nesumažėja bei nekinta jų maistingoji vertė, naudojamų žaliavų savybės, išlieka jų kvapas ir skonis.

Danielis Wigend iš LOBOPARK yra ištikimas Markus-Mühle sąjungininkas ir partneris. Visi parke laikomi vilkai įvertino LUPOSAN pašarus ir ėda jį su dideliu malonumu.

UAB Luposan Baltic LT KPT 287307

Įmonės kodas 304960239

PVM kodas LT100012345815

A/s LT06 3500 0100 0432 2536

 

Rašyk
Skambink